11 kwietnia 2016 16:31 | Aktualności

GMINNA OLIMPIADA WIEDZY O ZDROWIU

7 kwietnia w Szkole Podstawowej w Krokowej odbyła się XV Gminna Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu, w której udział wzięły zespoły z Wierzchucina, Żarnowca, Krokowej, Sławoszyna i Lubocina. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy piątej:  Julianna Białk, Maja Dominik, Liliana Szymikowska, Roksana Szymikowska i Kamil Roeske.  Uczestnicy Olimpiady musieli wykazać się w wielu konkurencjach: aktorsko – tanecznych, sportowych, plastycznych, a także z wiedzy o zdrowiu. Nasi reprezentanci przygotowali  między innymi piękny plakat pt: „Ruch – receptą na zdrowie”. Rywalizacja była zacięta, a jej ostateczny wynik wygląda następująco:

I miejsce – SP Wierzchucino

II miejsce – SP Żarnowiec

III miejsce – SP Lubocino

IV miejsce – SP Sławoszyno

V miejsce – SP Krokowa

Ponadto Julianna Białk została uznana za najlepszą tancerkę w konkursie. Do Olimpiady zespół przygotowała pani dyrektor Mirosława Roraff przy pomocy pani Ewy Hintzke.

GMINNA OLIMPIADA WIEDZY O ZDROWIU

Filmy: