18 kwietnia 2017 14:30 | Aktualności

DZIEŃ ZDROWEJ KANAPKI

Czwartek 6 kwietnia upłynął w naszej szkole pod znakiem promocji zdrowia. Tego dnia zorganizowaliśmy bowiem Dzień Zdrowej Kanapki. Z samego rana do pracy przystąpiły starsze klasy, przygotowując w klasach pyszne kanapki. Następnie wszyscy uczniowie z klas IV- VI zasiedli przy odświętnie udekorowanym stole i wspólnie zjedli zdrowe śniadanie.

Zaraz potem do dzieła przystąpili młodsi uczniowie naszej szkoły. Najpierw w szkolnej stołówce dzielnie zmagali się z przygotowaniem smacznych, kolorowych kanapek, a następnie wspólnie je zjedli.

Nasze śniadanie było naprawdę zdrowe! Na stole królowały kanapeczki z sałatą, pomidorami, ogórkami, rzodkiewkami, twarożkiem, serem, szczypiorkiem... Nie zabrakło ciemnego pieczywa, jajek, wędlinki.  Wszystko było pyszne i dało dzieciom mnóstwo energii na cały dzień!

ZDROWA KANAPKA