16 maja 2017 06:34 | Aktualności

SPOTKANIE AUTORSKIE Z MAŁGORZATĄ STRĘKOWSKĄ – ZAREMBA

W poniedziałek 15 maja w naszej szkole odbyło się ósme już spotkanie autorskie, zorganizowane we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Krokowej. Tym razem odwiedziła nas pani Małogorzata Strękowska – Zaremba – autorka książek dla dzieci, recenzentka, dziennikarka. Nasz gość napisał między innymi serię o przygodach Filipka, na przykład: „Filipek i szkoła” czy „Filipek i dziewczyny”, „Willa trzech łotrów”, „Dom nie z tej ziemi” i wiele innych ciekawych książek.

Pani Małgorzata opowiedziała naszym uczniom o swojej pracy, czytała fragmenty swoich książek, a nawet rapowała. Wręczyła także nagrody laureatom konkursu plastycznego „Filipek w oczach dzieci”. Nagrodzeni zostali:

klasy 0-3

1 miejsce – Filip Kramp (III)

2 miejsce – Marcelina Maciąga (II)

3 miejsce – Julia Okuń (II)

klasy IV – VI

1 miejsce – Aleksandra Grygiel (IV)

2 miejsce – Karina Gaffke (VI)

3 miejsce – Maja Dominik (VI)

Na zakończenie spotkania nasz gość odpowiadał na pytania uczniów i rozdawał autografy.

SPOTKANIE AUTORSKIE Z MAŁGORZATĄ STRĘKOWSKĄ – ZAREMBA