09 czerwca 2017 18:42 | Aktualności

PIKNIK RODZINNY

W niedzielę 4 czerwca w naszej szkole odbył się Piknik Rodzinny dla uczczenia Dnia Matki, Dnia Dziecka i nadchodzącego Dnia Ojca. Mimo niesprzyjającej deszczowej pogody odwiedziło nas wielu gości, na których czekało moc artystycznych wrażeń. Najpierw publiczności zaprezentowali się uczniowie klas 0-3, którzy recytowali wierszyki i śpiewali piosenki specjalnie dla rodziców. Następnie uczniowie klasy IV przedstawili krótką scenkę pod tytułem „Grunt do dobre wychowanie”, poświęconą oczywiście zasadom dobrego wychowania. Ostatnim punktem części artystycznej był program „Mam talent”, podczas którego uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoje umiejętności. Na szkolnej scenie śpiewali Paweł Szymański (I), Karolina Chojnacka (III) i Roksana Wyszecka (IV), wspólnie zatańczyły Nikola Białk i Maja Gerszewska (I), Julianna Białk (VI) także pokazała swoje umiejętności taneczne, a Liliana Szymikowska (VI) – gimnastyczne. Jury w składzie pani Barbara Wilżak, pani Paulina Wawer oraz pan Leszek Okuń mieli niełatwe zadanie z wytypowaniem zwycięzców. Ostatecznie wyniki konkursu wyglądały następująco:

I miejsce – Liliana Szymikowska

II miejsce – Julianna Białk

III miejsce – Nikola Białk i Maja Gerszewska

Po występach nadszedł czas ka kawkę i pyszne ciasta upieczone przez niezawodne mamy. Chętni mogli poczęstować się kiełbaskami na gorąco. Natomiast dzieci doskonale bawiły się podczas gier i zabaw prowadzonych przez panie animatorki z Wejherowa.

Wszyscy mili spędzili czas. Mimo ciemnych chmur za oknem w naszej szkole panowała rodzinna,  radosna atmosfera. Kolejny Piknik już za rok!

PIKNIK RODZINNY