10 czerwca 2017 06:31 | Aktualności

CZERWCOWE NAGRODY

W piątek, 9 czerwca nasi uczniowie zebrali się na krótkim apelu, na którym wiele się działo. Najpierw pani Paulina Wawer wręczyła trzem uczniom klasy III karty pływackie. Otrzymali je Aleksandra Budnik, Filip Kramp i Kamil Dominik. Następnie pani Lucyna Kramp wręczyła karty rowerowe uczniom, którzy z powodzeniem zdali egzamin kilka dni wcześniej. Szczęśliwymi posiadaczami pierwszego prawa jazdy zostali: Ola Budnik, Roksana Wilżak, Roksana Wyszecka, Szymon Angel, Dawid Czuro, Olaf Hinc, Michał Szymański oraz Kuba Białk. Pani Lucyna rozdała także upominki uczestnikom konkursu matematycznego KANGUR.

Kolejnym punktem apelu było rozdanie nagród w konkursie „Zdrowie to podstawa”, zorganizowanym przez panią Agnieszkę Rambiert. Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Aleksandra Grygiel

II miejsce – Karina Gaffke

III miejsce – Maja Dominik

Natomiast pani Małgorzata Falkowska – Muża wręczyła nagrody laureatom konkursu „Co dymi, co truje, co zdrowie nam marnuje”, a zostali nimi:

I miejsce – Wiktoria Stasiulewicz

II miejsce – Julia Okuń

III miejsce – Julia Krause

Pani dyrektor zaś nagrodziła klasę, która osiągnęła najlepszą średnią  w szkole. Po raz kolejny puchar zdobyła klasa IV. Gratulacje!

CZERWCOWE NAGRODY