03 lipca 2017 13:37 | Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek,
jutro wakacje, lekcje skończone!
Przeszliśmy wszyscy z klasy do klasy,
z trzeciej do czwartej, z czwartej do piątej:
choć na świadectwach trójki są czasem,
więcej jest na nich czwórek i piątek.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 rozpoczęliśmy udziałem we Mszy  Świętej w Tyłowie, w której uczestniczyli uczniowie, wychowawcy, nauczyciele i rodzice.

Następnie spotkaliśmy się w szkole, gdzie powitała nas pani dyrektor Mirosława Roraff, która podziękowała wszystkim za całoroczną ciężką pracę. Słowa podziękowania usłyszeliśmy także od zastępcy Wójta Gminy Krokowa, pana Grzegorza Zaczka, który na ręce pani dyrektor złożył piękny bukiet wraz z gratulacjami i życzeniami bezpiecznych wakacji. Następnie pan Grzegorz Zaczek wręczył nagrody Wójta Gminy Krokowa dwóm uczennicom klasy VI- Lilianie Szymikowskiej i Karinie Gaffke. Pani Mirosława Roraff  zaś wręczyła nagrody Dyrektora Szkoły uczniom klasy IV – VI, a otrzymali je: Roksana Wyszecka, Roksana Wilżak, Aleksandra Grygiel, Julianna Białk, Maja Dominik, Liliana Szymikowska, Karina Gaffke, Szymon Angel i  Igor Ceynowa.  Następnie wychowawcy klas wręczyli świadectwa z wyróżnieniem i nagrody uczniom klas I – VI.  Wyróżniono też uczniów, którzy osiągnęli  stuprocentową frekwencję, a byli to  Barłomiej Bielawa,  Roksana Wilżak, Kamil Dominik, Olaf Hinc i Kamil Roeske. Pani Paulina Wawer nagrodziła Lilianę Szymikowską i Marka Szczypior – najlepszych sportowców naszej szkoły. Natomiast pani Barbara Pawłowicz podziękowała najwytrwalszym szkolnym czytelnikom - Mai Gerszewskiej, Magdalenie Bojke oraz Barłomiejowi Bielawa z klasy pierwszej. Nie zabrakło także słów wdzięczności i podziękowań dla naszych cudownych Rodziców i Przyjaciół Szkoły, którzy nigdy nie odmawiają nam pomocy.

Następnie uczniowie spotkali się z wychowawcami klas w swoich salach, gdzie pozostali uczniowie otrzymali swoje świadectwa. A potem już … wakacje!!

A teraz wszystkich czeka nagroda:
wakacje,  słońce, piękna  pogoda,
gorący piasek, szum morskiej fali,
kuszący zapach lasu z oddali.

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017