04 lipca 2017 07:52 | Aktualności

Na wakacjach fajnie jest!

Uczniowie klasy III spędzili początek wakacji z wychowawczynią panią Barbarą Zimolzak. Pojechali na wycieczkę. Pierwszym jej punktem był dwugodzinny pobyt w sali zabaw dla dzieci „Funky Monkey” w Bolszewie. Uczniowie świetnie bawili się pokonując labirynty, tory przeszkód, mosty, baseny z kulkami, zjeżdżalnie, ścianki wspinaczkowe, trampoliny. Po wyczerpującej zabawie relaksowali się na basenie w Hotelu Victoria. Obiad zjedli w Pizzerii „Szklarnia”. Następnie odwiedzili Centrum Rekreacyjno – Rozrywkowe „Olimp”, gdzie w atmosferze zdrowej rywalizacji grali w kręgle. Ostatnim punktem wycieczki był pobyt w Filharmonii Kaszubskiej na lodach i filmie pt: „Auta 3”. Czwartek był dniem pełnym atrakcji i dostarczył dzieciom mnóstwa radości, uśmiechów i niezapomnianych wrażeń.

Na wakacjach fajnie jest!