04 września 2017 21:14 | Aktualności

WITAJ SZKOŁO!

„Nauka to pokarm dla rozumu”

(Lew Tołstoj)

W poniedziałek, 4 września  odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018. Najpierw uczniowie, pracownicy szkoły i rodzice wzięli udział w Mszy Świętej w kościele w Tyłowie, a następnie wszyscy udali się do szkoły. Po odśpiewaniu hymnu państwowego i hymnu szkoły pani dyrektor Mirosława Roraff powitała wszystkich zebranych, życząc zarówno uczniom jak i nauczycielom pomyślnej, owocnej pracy w nadchodzącym roku szkolnym. Następnie uczniowie udali się na pierwsze spotkanie ze swymi wychowawcami. A w tym roku poszczególnymi klasami opiekować się będą:

Oddział przedszkolny – pani Barbara Zimolzak

Klasa II – pani Alicja Jarmulewska

Klasa III – pani Małgorzata Falkowska – Muża

Klasa IV – pani Paulina Wawer

Klasa V – pani Barbara Pawłowicz

Klasa VI – pani Agnieszka Rambiert

Klasa VII – pani Lucyna Kramp

W inauguracji nowego roku szkolnego uczestniczyli także pani katechetka Władysława Jarmulewska, pedagog szkolny – pani Danuta Gojke- Szczypior, nauczyciel języka kaszubskiego – pan Zenon Bradtke oraz panie z obsługi szkoły – Maria Roeske i Zofia Doppka. Ponadto w  naszej szkole uczyć będą także pani Barbara Czaja (j. niemiecki), pani Katarzyna Dettlaff (chemia), pani Iwona Witza (geografia) i pan Szymon Kamiński (muzyka).

Teraz już czas pożegnać czas beztroskiej zabawy, trzeba zakasać rękawy  i z uśmiechem na twarzy rozpocząć zdobywanie najlepszych ocen!

WITAJ SZKOŁO!