24 września 2017 21:05 | Aktualności

SPOTKANIE AUTORSKIE Z PAWŁEM BERĘSEWICZEM

„Pieniądze albo kasa”, „Poczet psujów polskich”, „Tajemnica człowieka z blizną”, „Ciumkowe historie” - to tylko niektóre tytuły licznych książek autorstwa pana Pawła Beręsowicza. Ten nauczyciel, tłumacz, a przede wszystkim  autor wielu opowiadań, powieści i wierszy dla dzieci gościł w naszej szkole 15 września. Było to niezwykłe, pełne humoru spotkanie, podczas którego  pan Paweł zaprosił naszych uczniów na rozmowy o literaturze przy herbatce lub kawce. Nasz gość chętnie odpowiadał także na pytania naszych uczniów, a po spotkaniu rozdawał autografy.

W związku z wizytą pana Pawła Beręsęwicza w naszej szkole zorganizowany został konkurs plastyczny związany z postaciami z książek naszego gościa. Laureatami konkursu zostali:

klasy II – IV

1 miejsce – Nikola Leis (II)

2 miejsce – Wiktoria Stasiulewicz (II)

3 miejsce – Filip Kramp (IV)

Klasy V- VII

1 miejsce- Liliana Szymikowska (VII)

2 miejsce – Roksana Wyszecka (V)

3 miejsce – Kamil Roeske (VII)

Nagrody, ufundowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną  w Krokowej, wręczył laureatom oczywiście pan Paweł Beręsewicz.

SPOTKANIE AUTORSKIE Z PAWŁEM BERĘSEWICZEM