24 września 2017 21:15 | Aktualności

SPRZĄTANIE ŚWIATA

W czwartek, 21 września uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie Świata”. Hasło tegorocznej edycji brzmi: „Nie ma śmieci – są surowce”. Jak co roku nasi uczniowie bardzo się napracowali, aby ich najbliższa okolica była czystsza i piękniejsza. Młodsze dzieci z zapałem wysprzątały teren obok szkoły, zaś starsze dzieci ruszyły dalej w teren, w stronę Tyłowa  i Karlikowa. Naszym czujnym oczom i dłoniom nie umknął żaden papierek czy butelka. Nie od dziś wiadomo, że milej żyć w czystym środowisku.

Tego dnia nie mogło zabraknąć  ogniska i pieczonych ziemniaków. Piękna  pogoda pozwoliła nie tylko na sprzątanie świata, ale także na Święto Pieczonego Ziemniaka.

SPRZĄTANIE ŚWIATA