16 listopada 2017 06:54 | Aktualności

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

15 listopada niezwykły dzień przeżywali uczniowie oddziału przedszkolnego. Tego dnia odbyła się bowiem uroczystość pasowania na przedszkolaka. Do szkoły licznie przybyli rodzice naszych najmłodszych uczniów, aby wspierać swoje pociechy w tak ważnym dla nich dniu. Najpierw  odbyła się część artystyczna, podczas której  dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie i wokalno – taneczne.  Następnie odbyło się uroczyste ślubowanie:

JA PRZEDSZKOLAK DZIELNY,

BĘDĘ ZAWSZE UŚMIECHNIĘTY.

BĘDĘ SŁUCHAŁ SWOJE PANIE

I ZJADAŁ ZAWSZE ŚNIADANIE.

BĘDĘ DBAŁ O ZWIERZĘTA I CHRONIŁ

KWIATY, ABY NASZ ŚWIAT BYŁ

ZAWSZE PIĘKNY I BOGATY.

BĘDĘ SIĘ GRZECZNIE BAWIŁ

I PILNIE UCZYŁ, BYM MAMY

I TATY NIGDY NIE ZASMUCIŁ.

Po ślubowaniu pani dyrektor Mirosława Roraff dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplomik i pluszowego misia. A bohaterami tego dnia byli: Małgosia Koszałka, Amelka Glembin, Daria Wilżak, Agatka Funk, Oliwia Szczypior, Kacper Białk, Piotruś Szulc, Mikołaj Podgórniak, Mikołaj Kamiński, Oliwier Ziemann, Maciej Bank i Igor Okuń. Nad uroczystością czuwała wychowawczyni oddziału przedszkolnego, pani Barbara Zimolzak.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA