06 grudnia 2017 21:36 | Aktualności

KONKURS PLASTYCZNY - „KARTKA Z KALENDARZA”

W październiku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym, zorganizowanym przez Krokowskie Centrum Kultury. Konkurs nosił tytuł „Kartka z kalendarza – Gmina Krokowa w oczach dzieci i młodzieży”, a jego celem było wyłonienie najpiękniejszych prac, które zostaną wykorzystane do utworzenia kalendarza gminnego na rok 2018. 27 listopada w Sali Narad Urzędu Gminy Krokowa uroczyście nagrodzono laureatów konkursu. Byli wśród nich także nasi uczniowie: Filip Kramp zajął I miejsce w kategorii klas IV – VI, Liliana Szymikowska zajęła II miejsce w kategorii klas VII – klasy gimnazjalne, a Filip Glembin otrzymał wyróżnienie. Specjalne wyróżnienie otrzymała uczennica klasy II Sandra Galińska, której praca przedstawiająca nowy budynek Urzędu Gminy znajdzie się na okładce kalendarza.

KONKURS PLASTYCZNY - „KARTKA Z KALENDARZA”