06 grudnia 2017 21:41 | Aktualności

„Ucieczka smoków”

6 grudnia  uczniowie drugiej klasy zaprezentowali swoim młodszym kolegom z przedszkola oraz uczniom klasy trzeciej przedstawienie pt. „Ucieczka smoków”. Drugoklasiści sami zdecydowali, że chcą swój występ pokazać kolegom. Każdy z uczniów miał za zadanie nauczyć się na pamięć swojej roli oraz pomyśleć nad przebraniem.

Po licznych próbach nadszedł dzień przedstawienia. Występ przed publicznością okazał się niemałym wyzwaniem. Każdy uczeń  był nieco stremowany, jednakże premiera okazała się być dużym sukcesem. Krótkie przedstawienie opowiadało o przygodzie trzech smoków, którzy uciekli z bajek i postanowili pójść do szkoły nauczyć się wielu ciekawych rzeczy. Morał inscenizacji jest taki, że w szkole jest naprawdę interesująco, to nie tylko siedzenie w ławkach, jest również czas na zabawę i przyjemności. Uczniowie klasy drugiej z uczuciem satysfakcji i radości wrócili do swojej sali  i cieszyli się z osiągniętego sukcesu.

Serdecznie dziękuję rodzicom, którzy aktywnie zaangażowali się w przygotowanie pięknych strojów.

„Ucieczka smoków”