01 stycznia 2018 20:20 | Aktualności

Trudno nie wierzyć w nic

W mieście, co zwie się Betlejem,

dzisiaj w środku nocy,

rzecz niezwykła miała miejsce,

Chrystus się narodził.

22 grudnia był naszej szkole dniem wyjątkowym.  W tym dniu cała społeczność szkolna przeżywała wspólnie Wigilię.  Z samego rana uczniowie poszczególnych klas wraz ze swymi wychowawcami siadali do stołu lub przy choince, śpiewali kolędy, obdarowywali się prezentami i zajadali świąteczne smakołyki. Następnie nauczyciele, rodzice i zaproszeni gości obejrzeli przepiękne przedstawienie jasełkowe w wykonaniu uczniów naszej szkoły. A wśród gości byli pełniący obowiązki Wójta Gminy Krokowa pan Adam Śliwicki, kierownik referatu oświaty i zdrowia pani Izabela Adamczyk, ksiądz Tadeusz Zięba, państwo Maria i Zdzisław Konkel, pani Elżbieta Bradtke, pani Anna Semmerling, pani Kornela Holender i pan Franciszek Głuchaczka. Jasełka w wykonaniu naszych dzieci były wzruszające i pouczające jednocześnie. Nad ich przygotowaniem czuwali pani Barbara Pawłowicz, pani Władysława Jarmulewska i pan Szymon Kamiński. Po przedstawieniu wysłuchaliśmy pięknych życzeń świątecznych pani dyrektor Mirosławy Roraff  i pana Adama Śliwickiego.

Trudno nie wierzyć w nic