23 stycznia 2018 20:42 | Aktualności

„Kochamy Was całym sercem”

Bóg nie mógł być wszędzie,

więc stworzył babcię i dziadka.

„Kochamy Was całym sercem” to słowa, które usłyszeli od swoich wnuków goście przybyli do naszej szkoły 22 stycznia. Babcie i Dziadkowie licznie odpowiedzieli na zaproszenie  na obchody  swojego święta. Dzień Babci i Dzień Dziadka to jedne z najpiękniejszych dni w roku, kiedy to wnuki dziękują swoim Babciom  i Dziadkom za bezwarunkową miłość, opiekę i dobre rady. Nasi goście najpierw wysłuchali uczniów klas 0- III, którzy zaśpiewali im piękne piosenki. Następnie odbyło się przedstawienie jasełkowe w wykonaniu prawie wszystkich uczniów naszej szkoły. A po przedstawieniu nadszedł czas na wręczenie upominków, kawę i ciasto. Spotkanie upłynęło w miłej, radosnej atmosferze. A kolejne – już za rok!

„Kochamy Was całym sercem”