19 maja 2018 20:27 | Aktualności

V BIEGI PRZEŁAJOWE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH O PUCHAR WÓJTA GMINY KROKOWA

18 maja w Szkole Podstawowej im. Jana Drzeżdżona w Lubocinie odbyły się  V Gminne Biegi Przełajowe Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Krokowa. W rywalizacji wzięli udział  uczniowie   z trzech gminnych podstawówek:   z Wierzchucina,    z Żarnowca,   ze Sławoszyna i z Lubocina. Zawodnicy mieli  do pokonania trasę o długości około 900 metrów.

Naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Budnik, Karolina Chojnacka, Maciej Blaszka, Maciej Ceynowa, Kamil Dominik, Roksana Wyszecka, Roksana Wilżak, Michał Szymański, Olaf Hinc, Sebastian  Ceynowa,  Marek Szczypior, Maja Dominik, Liliana Szymikowska, Kamil Roeske i Igor Ceynowa.

Wyniki klasyfikacji drużynowej:

1 miejsce – SP Wierzchucino

2 miejsce – SP Lubocino

3 miejsce – SP Żarnowiec

4 miejsce – SP Sławoszyno

Puchar Wójta Gminy Krokowa zdobyli uczniowie Szkoły Podstawowej z Wierzchucina. Dyplomy i medale najlepszym zawodnikom wręczyli uroczyście dyrektor Szkoły Podstawowej w Lubocinie pani Mirosława Roraff oraz nauczyciel wychowania fizycznego i główny organizator zawodów, pani Paulina Wawer.

V BIEGI PRZEŁAJOWE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH O PUCHAR WÓJTA GMINY KROKOWA