23 maja 2018 21:00 | Aktualności

Przedszkolaki w bibliotece

W czwartek 17 maja 2018r. przedszkolaki odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną im. Aleksandra Majakowskiego w Wejherowie. Na lekcji bibliotecznej dowiedziały się jakim miejscem jest biblioteka, jakie panują w niej zasady i czy warto się z nią zaprzyjaźnić. Celem wizyty było zachęcenie dzieci do korzystania z biblioteki, rozbudzenie pasji czytania, zaszczepienie miłości  do książek. Po zabawie z chustą uczestniczyły w zajęciu ekologicznym „EkoPaka”, które miało na celu uświadomienie dzieciom, że to, co zostaje z produktów – opakowań – to nie śmieci, ale materiał, z którego można stworzyć coś nowego. Pragnę podziękować rodzicom dzięki, którym ten wyjazd był możliwy p. Iwonie Okuń i p. Barbarze Wilżak.

Przedszkolaki w bibliotece