28 maja 2018 06:51 | Aktualności

Zawody piłkarskie w Żelistrzewie

W dniu 14 maja 2018r.  na boiskach Szkoły Podstawowej w Żelistrzewie  odbyły się XIX Powiatowe Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Nożnej chłopców, zorganizowane przez  Powiatowy Ośrodek  Sportu Młodzieżowego w Pucku.

Do rozgrywek zgłosiło się 13 szkół podstawowych z terenu Powiatu Puckiego, w tym także drużyna z Lubocina.  Zespoły zostały drogą losowania podzielone na trzy grupy, gdzie grały między sobą systemem „każdy z każdym” 2×6 minut (grupa A) i 2×8 minut (pozostałe grupy), zgodnie z przepisami PZPN i regulaminem POSM w Pucku.  Zwycięzcy grup awansowali do grupy finałowej.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Paweł Szymański, Maciej Ceynowa, Maciej Blaszka, Kamil Dominik, Michał Szymański, Olaf Hinc i Marek Szczypior. Chłopcy stoczyli zacięte boje w grupie B z zespołami z Chłapowa, Wierzchucina i Władysławowa. Mimo, iż dali z siebie wszystko nie udało im się awansować do fazy finałowej.

Zawody piłkarskie w Żelistrzewie