06 września 2018 20:48 | Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 rozpoczęło się Mszą Świętą  w tyłowskim kościele, w której uczestniczyli uczniowie, wychowawcy, nauczyciele i rodzice.

Następnie zgromadziliśmy się w szkole, gdzie powitała nas pani dyrektor Mirosława Roraff, która podziękowała wszystkim za całoroczną ciężką pracę. Słowa podziękowania usłyszeliśmy także od Wójta Gminy Krokowa, pana Adama Śliwickiego, który na ręce pani dyrektor złożył piękny bukiet wraz z gratulacjami  i   życzeniami bezpiecznych wakacji. Następnie pan Wójt wręczył nagrody Wójta Gminy Krokowa uczennicy klasy III – Marcelinie Maciąga oraz  uczniowi klasy VI- Markowi Szczypiorowi. Pani Mirosława Roraff  zaś wręczyła nagrody Dyrektora Szkoły uczniom klasy IV – VII, a otrzymali je: Filip  Kramp, Maciej Blaszka,  Roksana Wyszecka, Roksana Wilżak i  Aleksandra Grygiel. Następnie wychowawcy klas wręczyli świadectwa z wyróżnieniem i nagrody uczniom klas I – VII.   Pani Paulina Wawer wręczyła następnie nagrodę  dla najlepszego sportowca, którym został Marek Szczypior. Pani Lucyna Kramp nagrodziła laureatów Konkursu Matematycznego Kangur – Filipa Kramp i Marka Szczypior.  Natomiast pani Barbara Pawłowicz podziękowała najwytrwalszym szkolnym czytelnikom -    Małgosi Koszałka z oddziału przedszkolnego oraz Mai  Gerszewskiej i  Barłomiejowi Bielawa z klasy drugiej. Nie zabrakło także słów wdzięczności i podziękowań dla naszych cudownych Rodziców i Przyjaciół Szkoły, którzy nigdy nie odmawiają nam pomocy.

Następnie uczniowie spotkali się z wychowawcami klas w swoich salach, gdzie pozostali uczniowie otrzymali swoje świadectwa. I można ruszyć na upragniony letni wypoczynek! Do zobaczenia we wrześniu:)

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018