06 września 2018 20:52 | Aktualności

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

W poniedziałek 3 września skończył się czas wakacyjnej beztroski. Tego dnia uroczystą Mszą Świętą w kościele w Tyłowie  rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. O godzinie 10.00 w szkole przywitała nas pani dyrektor Mirosława Roraff.

Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego uczniowie, rodzice  i nauczyciele wysłuchali krótkiego montażu słowno – muzycznego. Upamiętniał on wydarzenia z 1 września 1939, kiedy wybuchła II wojna światowa, a Polska została zaatakowana przez III Rzeszę. Występ przygotowali uczniowie klas VI – VIII pod kierunkiem pani Barbary Pawłowicz. Następnie odśpiewaliśmy hymn naszej szkoły, a pani dyrektor przedstawiła wychowawców poszczególnych klas. A są nimi:

Oddział przedszkolny – pani Weronika Rambiert

Klasa I – pani Barbara Zimolzak

Klasa III – pani Alicja Jarmulewska

Klasa IV – pani Paulina Gaffke

Klasa V – pan Zenon Bradtke

Klasa VI – pani Barbara Pawłowicz

Klasa VII – pani Agnieszka Rambiert

Klasa VIII- pani Lucyna Kramp

W inauguracji nowego roku szkolnego uczestniczyli także pani katechetka Władysława Jarmulewska, pedagog szkolny – pani Danuta Gojke- Szczypior oraz  panie z obsługi szkoły – Maria Roeske i Zofia Doppka. Ponadto w  naszej szkole uczyć będą także pani Barbara Czaja (j. niemiecki i WOS), pani Katarzyna Dettlaff (chemia), pani Iwona Witza (geografia i EdB),  pan Szymon Kamiński (muzyka) oraz pan Maciej Krystkiewicz (fizyka). Nadszedł czas wytężonej pracy. Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów i radości z nauki.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019