26 lutego 2019 19:36 | Aktualności

Bal Karnawałowy 2019

W piątek 08.02.2019 r. odbył się bal karnawałowy  dla dzieci z naszej szkoły. Uczniowie  z klas 0 - 4 bawili się w sali balowej Zamku w Krokowej.

Po raz pierwszy o dobrą zabawę naszych dzieci zadbała pani Emilia Grzybek, która zabrała wszystkich do pięknej Krainy Marzeń. Tam na dzieciaki czekało mnóstwo gier i zabaw tanecznych oraz podróż po najwspanialszych krajach świata. Nie było miejsca na nudę – konkursy, świetna muzyka i tańce sprawiły, że wszyscy dobrze się bawilli. Na zakończenie dzieci odwiedził  Gwiazdor, który wysłuchał krótkich występień  i obdarował wszystkich słodkimi prezentami. Wybrano, takżę króla i królową balu. Zostali nimi Piotr Szulc i Pola Labuda. Ponadto wyróżniono najpiękniejsze przebrania, choć wybór był niezwykle trudny. Wyróżnieni zostali: Borys Bobkowski, Sandra Galińska, Nikola Białk, Julia Okuń, Magdalena Bojke. Dzieci wróciły do domu bardzo zadowolone i z uśmiechem na twarzach rozpoczęły ferie.

Bal Karnawałowy 2019