03 marca 2019 21:59 | Aktualności

WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY VI

„Ten świat jest naprawdę pomerdany!”

W dniu 28 lutego uczniowie z klasy VI wybrali się do Wejherowa, ponieważ już przed feriami zaplanowali obejrzenie filmu pt. „O psie, który wrócił do domu”.

Nasza klasa jest wierna twórczości Bruce”a Camerona i dwa lata temu obejrzeliśmy film na podstawie książki „Był sobie pies”, dlatego i tym razem nie mogliśmy odmówić sobie tej przyjemności. Film rzeczywiście i nas rozbawił, i wzruszył oraz nauczył, że na czworonogi zawsze można liczyć.

Tego dnia nie zabrakło również wspólnego posiłku i smacznego kebaba, spaceru i wspinaczki na wejherowski czołg. Natomiast uwieńczeniem dnia okazały się łyżwy i lodowisko. Uczniowie świetnie radzili sobie na łyżwach i godzina intensywnej zabawy bardzo szybko nam minęła.

Do domów wróciliśmy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni. Dziękujemy Państwu Angel i Panu Jarosławowi Grygiel oraz Pani Barbarze Zimolzak za przewóz.

WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY VI