27 maja 2019 21:07 | Aktualności

XI Ogólnopolski Amatorski Przegląd Teatralny „Wieżowisko”

W dniach 14 – 16 maja 2019 r. w Gniewinie odbywał się niesamowity festiwal teatrów, ponieważ na sali widowiskowej im. Tadeusza Drozdy swoje przedstawienia zaprezentowały grupy dziecięce, młodzieżowe oraz dorosłych.

Pierwszy raz w tym konkursie zaprezentowała swój spektakl pt. „Jõ chca bëc starka” grupa teatralna PEGAZ uczniów z naszej szkoły. Widownię przenieśliśmy w świat kaszubskiej mentalności. Naszym zamiarem było dobrze się bawić i tym samy dobrze rozbawić publiczność.

Chyba się nam to udało, ponieważ 16 maja odebraliśmy z rąk jury wyróżnienie i nagrodę finansową. Bardzo jesteśmy usatysfakcjonowani, przegląd był rewelacyjnie przygotowany, a pieniążki przeznaczymy na kolejne atrakcje … może kręgle???

XI Ogólnopolski Amatorski Przegląd Teatralny „Wieżowisko”