14 października 2019 14:09 | Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej

W piątek, 11 października uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji naszą szkołę odwiedził Wójt Gminy Krokowa, pan Adam Śliwicki, kierownik referatu oświaty, pani Izabela Adamczyk oraz emerytowani pracownicy szkoły – pani Władysława Jarmulewska, pani Kornela Holender, pani Elżbieta Bradtke i pan Franciszek Głuchaczka.

Zebrani na uroczystej akademii goście, uczniowie i pracownicy szkoły najpierw wysłuchali życzeń pani dyrektor Mirosławy Roraff, a następnie wójta Adama Śliwickiego. Potem uczniowie klasy IV przedstawili układ słowno – muzyczny w języku kaszubskim oddając w ten sposób hołd patrnonowi naszej szkoły Janowi Drzeżdżonowi. Ponadto wszystkie klasy przygotowały piosenki i wiersze o nauczycielach dla nauczycieli. Po występie uczniowie wręczyli pracownikom szkoły i gościom kwiatki.

Dzień Edukacji Narodowej