Aktualności

14 października 2019 17:25 | Aktualności

Wyjazd integracyjny uczniów klasy IV

       W dniu 14 października uczniowie z klasy IV wspólnie z wychowawcą wybrali się do Wejherowa na film pt. „Był sobie pies 2”.

     Pies to najlepszy przyjaciel człowieka i wszystkie psy doskonale wiedzą, że życie ma sens tylko u boku ukochanego pana lub pani. Ale czasem trzeba się nieźle nabiegać, żeby za nimi nadążyć.

Bohater filmu, pies Bailey ma do wykonania ważne zadanie, które dostaje od swojego ukochanego Ethana, ma opiekować się jego wnuczką – CJ. Dopóki dziewczynka jest mała, zadanie jest dość proste, choć czasem trzeba ochronić ją własnym ciałem przed rozbrykanym koniem. Z biegiem czasu CJ dorasta i wyzwania dla Baileya też stają się coraz większe, tym bardziej, że dziewczynka wyjeżdża z matką do wielkiego miasta i traci kontakt z dziadkami. Na szczęście Bailey przeżył już wiele żyć i sporo się o ludziach nauczył. Tym razem będzie musiał pomóc swojej ukochanej pani odnaleźć prawdziwą miłość, zrealizować marzenia i przede wszystkim pogodzić skłóconą rodzinę. Czasem będzie musiał odejść, by zaraz znów powrócić w nowym wcieleniu. Bo jedno wie na pewno: życie jest na tyle pomerdane, że zawsze warto trzymać się razem.

Film szczerze nas rozbawił, i wzruszył oraz nauczył, że na czworonogi zawsze można liczyć.

     Tego dnia nie zabrakło również wspólnego posiłku i smacznej pizzy, a słoneczna pogoda zachęciła nas do spaceru.

    Do domów wróciliśmy bardzo zadowoleni. Dziękujemy Pani Joannie Gerszewskiej za pomoc w przewiezieniu dzieci.

Przeczytano: 99 razy. Wydrukuj|Do góry

Wyjazd integracyjny uczniów klasy IV