11 listopada 2019 20:37 | Aktualności

Dzień zdrowej kanapki

Kolejny raz dzieci pokazały, że wiedzą jak zdrowo się odżywiać. Uczniowie naszej szkoły przygotowali samodzielnie śniadanie, które składało się z pięknych kolorowych kanapek, na których znajdowało się dużo witamin pod wieloma postaciami. Kanapki uginały się pod ciężarem samych zdrowych produktów. Uczniowie doskonale wiedzą, że zdrowo to nie znaczy nudno. Nie zabrakło rozmowy z dziećmi o konieczności zdrowego odżywiania się oraz o kulturalnym spożywaniu posiłków a także zachowaniu higieny przy przygotowaniu kanapek. Dodatkową atrakcją tego dnia było spotkanie z panią dietetyk, która jeszcze bardziej przybliżyła dzieciom zasady zdrowego odżywiania. Dzieci miały okazję spróbować pysznych babeczek ze szpinakiem oraz kilku rodzajów owocowo-warzywnych koktajli pełnych witamin.

Dzień zdrowej kanapki