01 grudnia 2019 20:06 | Aktualności

Dzień Pluszowego Misia

W dniu 25.11.2019r. przedszkolaki i uczniowie klas I-II świętowali wraz ze swoimi misiami ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA. Tego dnia każde dziecko przyszło do szkoły ze swoim małym lub dużym przyjacielem – Misiem. Dzień rozpoczął się od prezentacji przyniesionych pluszaków. Następnie dzieci obejrzały prezentację multimedialną o historii powstania pluszowego misia. Uczniowie zostali zaproszeni do wspólnej zabawy w misiowej krainie. W tym dniu przygotowano dla dzieci wiele atrakcji: kodowanie, zabawy plastyczne i ruchowe. Dzieci bawiły się przy piosenkach: „O kochaniu misia”, „Jadą, jadą misie” oraz „Pluszowy Miś”. Na każdego czekały słodkie niespodzianki w postaci misiów. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

Dzień Pluszowego Misia