04 grudnia 2019 17:52 | Aktualności

Rozstrzygnięcie Konkursu Bożonarodzeniowego.

KONKURS BOŻONARODZENIOWY NA OZDOBĘ BOŻONARODZENIOWĄ

R O Z T R Z Y G N I Ę T Y !!

Dnia 04.12.2019 roku zgodnie z regulaminem szkolnego konkursu plastycznego na Ozdobę Bożonarodzeniową powołana wcześniej komisja konkursowa wytypowała laureatów tego konkursu, którymi zostali uczniowie z trzech kategorii:

I kategoria: / przedszkolaki /

1 miejsce – Mikołaj Kamiński

2 miejsce - Maja Krzynowek

3 miejsce - Hubert Gerszewski

II kategoria : / klasa 1 i 2 /

1 miejsce - Magdalena Szymańska

2 miejsce – Pola Labuda

3 miejsce – Oliwier Ziemann

III kategoria : / klasa 4 /

1 miejsce - Bartłomiej Bielawa

2 miejsce – Paulina Krzynowek

3 miejsce – Wiktoria Stasiulewicz

Komisja w składzie: Pani Maria Konkel - malarka, Leszek Białk – sołtys wsi Sobieńczyce z małżonką oraz Mirosława Roraff – dyrektor szkoły , miała bardzo trudny wybór, ponieważ prace uczniów były bardzo staranie wykonane , przemyślane i widać w nich ogromną kreatywność dzieci, jednak dla komisji decydujący głos miał stopień trudności w wykonaniu ozdoby.

Wszystkim zaangażowanym osobom w konkursie na Najpiękniejszą Ozdobę Bożonarodzeniową serdecznie dziękujemy i zapraszamy ponownie za rok.

Zachęcamy także młodzież oraz dorosłych mieszkających w obwodzie naszej szkoły do wzięcia udziału w przyszłym roku w świątecznej twórczej zabawie.

Dziękujemy bardzo darczyńcom , którzy ufundowali nagrody dla wszystkich uczestników oraz Sołectwu Sobieńczyce za pomysł i zaangażowanie w konkursie. Rozdanie nagród odbędzie się 20 grudnia w naszej szkole po występie jasełkowym. Wtedy również będzie możliwość zakupienia naszych ręcznie robionych  ozdób świątecznych. Dochód ze sprzedarzy zasili fundusz samorządu uczniowskiego.

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM KONKURSU - BARDZO GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY !

Konkurs Bożonarodzeniowy