08 grudnia 2019 20:39 | Aktualności

MIKOŁAJKOWY BIWAK

W dniach 6-7 grudnia w Szkole Podstawowej w Lubocinie odbył się mikołajkowy biwak dla uczniów klasy IV.  Pobyt w szkole rozpoczęliśmy od przygotowania pysznej pizzy, którą dzieci zrobiły samodzielnie.  W trakcie wspólnych zabaw podekscytowani czwartoklasiści niespodziewanie odnaleźli listy od Mikołaja.  Po zjedzeniu pizzy wszyscy, z uśmiechem na twarzy o ogromnym zaangażowaniem, zabrali się za pisanie listów do Mikołaja. Wieczorem zorganizowaliśmy sobie wieczór filmowy, który zakończył się po północy. Zmęczeni poszliśmy spać.

Następny dzień  rozpoczęliśmy przygotowaniem pysznego śniadania. Nie mogło oczywiście zabraknąć jajecznicy i ciepłego kakao. Po śniadaniu zabraliśmy się za pieczenie pysznych ciasteczek korzennych, które w niespodziewany sposób znikały z talerza.

Niestety, czas upłynął nam bardzo szybko i koło południa, zadowoleni i uśmiechnięci,  wróciliśmy do domów. Dziękujemy rodzicom za możliwość zorganizowania tego biwaku.

Mikołąjkowy biwak.