01 grudnia 2011 21:38

Dzień Pluszowego Misia

25 listopada 2011 roku klasa II obchodziła Światowy Dzień Pluszowego Misia. Chyba nie ma na świecie dziecka, które nie znałoby tej maskotki. Pluszowy miś – ten z oberwanym uszkiem, pełen naszych najskrytszych pragnień i ciężki od łez, które wlewaliśmy w jego futerko, gdy zderzenie ze światem okazywało się dla nas brutalne.  Obchodom towarzyszyły ukochane misie, które uczniowie przynieśli do szkoły, jak również prezentacja książek, gdzie bohaterem był miś.  Nie zabrakło zabaw : „Stary niedźwiedź mocno śpi”, „Parada misiów” oraz rysowanie swojego ulubionego misia z przepaską na oczach. Podczas zabaw uczniowie śpiewali misiowe przeboje. Na koniec każdy uczeń skosztował misiowych przysmaków.

Alicja Jarmulewska