09 stycznia 2012 20:53

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Niechaj rozbrzmiewa w dzień i w nocy

Wielka Orkiestra Światecznej Pomocy

8 stycznia w całej Polsce po raz dwudziesty już zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.  Zgodnie z tradycją lat ubiegłych ta jedyna w swoim rodzaju orkiestra pod hasłem "Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko", zagrała w Zamku w Krokowej. Nasza szkoła również zagrała – jak co roku prowadziliśmy kawiarenkę, gdzie serwowałyśmy pyszne ciasta upieczone przez nasze wspaniałe mamy. A uczniowie klasy szóstej pod kierunkiem pani dyrektor Mirosławy Roraff wystąpili przed zamkową publicznością jako kaszubscy przebierańcy. Zabawa była wspaniała, a cel szczytny – tym razem zbierano pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla ratowania życia wcześniaków i pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Do zobaczenia za rok.