23 stycznia 2012 19:03

"LEŚNY DUCH"

20 stycznia 2012 roku za sprawą uczniów klasy V objawił się przedszkolakom Leśny Duch, który przypomniał o  właściwym zachowaniu w lesie. Uświadomił dzieciom, że nie powinno się śmiecić oraz zanieczyszcać wody w rzece, tych którzy nie posłuchali czekała nocna wizyta dzików.
    Spektakl w reżyserii Martyny Bank spodobał się przedszkolakom, aktorzy za swoje kreacje aktorskie otrzymali duże brawa oraz szóstki. Najbardziej w pamięci utkwiły dziki (Daniel Baran, Krzysztof Białk, Jakub Bobkowski), ale pozostali aktorzy (Bartosz Blaszke, Patryk Ceynowa, Laura Dominik, Paweł Dopke, Celina Doppka, Magdalena Minga i Weronika Szymikowska)też wspaniale zagrali swoje role.
    Szanujcie przyrodę, przecież jesteśmy dziećmi Ziemi!  Inaczej czeka Was spotkanie z Leśnym Duchem.