23 stycznia 2012 19:13

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Zawsze  niech  będzie  Babcia,
Zawsze  niech  będzie  Dziadek,
 Zawsze  niech  będą  z  nami,
  Niech  nam  żyją 100 lat!!!

Dzień Babci i Dziadka to w naszej szkole wielkie wydarzenie. W tym roku zaprosiliśmy naszych ukochanych dziadków i babcie do remizy w Karlikowie, gdzie odbyła się uroczysta akademia z okazji ich święta. Uczniowie klas O-III wraz ze swymi wychowawczyniami przygotowali piękny występ artystyczny  - recytowali wierszyki i śpiewali piosenki dedykowane babciom i dziadkom. Był też fragment jasełek – uczniowie klasy VI znów zaprezentowali się jako kaszubscy przebierańcy, a uczniowie klasy I i II odtańczyli znany kaszubski taniec znany pod nazwą  „Szewc”. Na zakończenie występów nasi goście otrzymali laurki i drobne upominki wykonane przez dzieci. Przy pięknie  udekorowanych stołach babcie i dziadkowie zostali poczęstowani słodkimi wypiekami. Były to bardzo przyjemne chwile!