20 kwietnia 2012 22:11

BAL U ZEUSA

Jeżeli ktoś chciałby zgłębić tajniki starożytnej, greckiej mitologii i spotkać Demeter, Odysa czy Syzyfa, to powinien się spotkać z uczniami z klasy V. Właśnie oni okazali się specjalistami z dziedziny greckiej mitologii. W dniu 18 kwietnia czekał ich prawdziwy sprawdzian. Najpierw odbył się konkurs „Jeden z dwunastu”, który miał wyłonić Mistrza Mitologii – bezkonkurencyjnie został nim Paweł Dopke. Potem zorganizowaliśmy Bal u Zeusa, podczas którego uczniowie opowiadali o losach ulubionej postaci mitologicznej i jednocześnie walczyli o laur Mistrza Opowiadania Dziejów Bohatera Mitologicznego. Ten zaszczytny tytuł zdobyły uczennice: Martyna Bank i Weronika Szymikowska. Tego dnia w klasie było wesoło, interesująco i kolorowo od wielobarwnych strojów i rekwizytów.

dsc00543_kopiowanie.jpg

dsc00544_kopiowanie.jpg