22 czerwca 2012 22:18

WYCIECZKA DO WEJHEROWA

Przed nami jeszcze tydzień nauki, a my chcemy się bawić i wypoczywać. Czerwiec to doskonała pora na wycieczki i rozwijanie swoich zainteresowań.

W czwartek 21 czerwca 2012 roku piąta klasa wybrała się na integracyjną, klasową wycieczkę do Wejherowa. W tamtą stronę pojechaliśmy autobusem PKS, a o drogę powrotną zadbały mamy pani Zofia Doppka i Agnieszka Ceynowa, którym składamy wielkie podziękowania.

Plan dnia był bardzo napięty, ale po minach uczniów widać, że satysfakcjonujący.

Najpierw spacerkiem dotarliśmy na plac zabaw w Parku Majkowskiego. Ale była zabawa, popularnością cieszyła się lina Tarzana i zjeżdżalnia dla maluchów. Po parkowym szaleństwie zgłodnieliśmy nieco i wybraliśmy się na obiadek do Pizzerii Latina. Następnie był czas na niespodziankę – lekcja tańca hip – hop w Świecie Tańca państwa Bernaśkiewicz. Okazało się, że piątoklasiści poradzili sobie wyśmienicie nawet z najtrudniejszymi krokami. Tak zafascynowali instruktorkę swoją otwartością i talenetem, że państwo Bernaśkiewicz postanowili odwiedzić nas  w szkole i zaproponować dla chętnych warsztaty tańca. Potem obejrzeliśmy najciekawsze układy  grupy tanecznej pięciolatków Maskotki.  Ani się obejrzeliśmy, a było po czwartej i kończył się dzień atrakcji, ale na pewno go powtórzymy...

wychowawca Barbara Pawłowicz