29 czerwca 2012 22:35

TO JUŻ PRAWIE KONIEC…

Przedostatni dzień roku szkolnego upłynął w bardzo miłej atmosferze. Po pierwsze – wakacje tuż tuż, a po drugie – tego dnia wręczano kolejne nagrody. Na pierwszy ogień poszła klasa IV. Pani Lucyna Kramp rozdała czwartakom karty rowerowe, które zdobyli podczas majowego egzaminu. A ponieważ klasa IV w bieżącym roku szkolnym uczestniczyła  w ogólnopolskim programie „Bezpieczna jazda. Karta rowerowa – moje pierwsze prawo jazdy”, dlatego  na zakończenie wszyscy uczniowie tej klasy otrzymali kamizelki odblaskowe oraz opaski.

Następnym miłym akcentem tego dnia było wręczenie nagród wszystkim uczestnikom Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR, który odbył się 15 marca.

Najwyższe wyniki w naszej szkole  osiągnęły:

Kamila Browarczyk, Julia Grygiel i Adrianna Ceynowa.

A na koniec pani Barbara Pawłowicz wręczyła nagrody najlepszym szkolnym pożeraczom książek. A są nimi:

1. Aleksandra Grygiel (0)
  2. Jakub Kramp (II)
  3. Karolina Ceynowa (I)

Książki są najlepszym przyjacielem człowieka – nie zapominajcie o tym i jak najczęściej odwiedzajcie szkolną bibliotekę!

Kolejnym bardzo ważnym wydarzeniem było pożegnanie klasy szóstej. Szóstoklasiści z humorem żegnali się z nauczycielami, kolegami i szkołą.