06 marca 2013 16:12

KLASA VI SIĘ BAWI

Uczniowie z klasy VI we wtorek wzięli udział w klasowej wycieczce integracyjnej do Wejherowa. Cel był bardzo jasny: DOBRZE SIĘ BAWIĆ! Udało go się nam w stu procentach zrealizować, na twarzach szóstoklasistów pojawił się uśmiech zadowolenia. Najpierw, w centrum zabawy Summer Baby, po dzikich szaleństwach na trampolinie, zjeżdżalniach i innych przeszkodach odbył się konkurs karaoke, te piosenki zapewne słyszeli rodzice w domach, tak się rozśpiewała wesoła gromada. Potem czekała nas przeprawa autobusem miejskim na drugi koniec miasta do klubu Olimp. Tam na dwóch torach bowlingowych odbyły się zawody między dziewczynami i chłopakami w kręgle. Po zaciętej walce i doskonałej zabawie, zaczęło nam niemiłosiernie burczeć w brzuchach, więc szybko udaliśmy się do pizzerii Latina na sowity posiłek.

Niestety dzień atrakcji dobiegał już do końca, a uczniowie wrócili do domu dzięki pani Bogumile Białk i panu Piotrowi Ceynowa, którzy zaoferowali swoją pomoc bezinteresownie. Za poświęcenie nam czasu i troski serdecznie tym rodzicom dziękujemy.

Naładowaliśmy nasze akumulatory, a teraz wielkimi krokami zbliża się termin sprawdzianu szóstoklasisty. Mam nadzieję, że poradzimy sobie z nim śpiewająco.