16 maja 2013 06:50

Teatr Clowna Pinezki

W czwartek 16 maja 2013r. uczniowie klas 0 – III byli w Gniewinie  na przedstawieniu pt: „Teatr Clowna Pinezki” w wykonaniu aktorów teatru  z Gdańska. Spektakl łączył w sobie elementy teatru i cyrku. Aktorzy sprawili,  że widzowie świetnie bawili się. Na scenie obejrzeli pantomimę, taniec, akrobację, marionetki, szczudła, żonglerkę w wykonaniu Iwony Cichosz – Miss Polski Niesłyszących 2008 oraz Przemysława Grządziela wieloletniego solisty baletu Opery Bydgoskiej.

Po spektaklu Clown Pinezka wręczył dyplomy i nagrody rzeczowe trójce naszych uczniów, którzy brali udział w listopadowym konkursie rysunkowym na podstawie spektaklu pt: „Kot w butach”.

I miejsce w kategorii dzieci do lat 8 uzyskała: Julianna Białk,

I miejsce w kategorii dzieci do lat 9 uzyskał: Kamil Szymański,

II miejsce w kategorii dzieci do lat 9 uzyskała: Maja Dominik.

Gratulujemy!

Teatr klowna Pinezki