25 czerwca 2013 15:47

Czerwiec miesiącem nagród

Środa 12 czerwca była dla naszych uczniów bardzo miłym dniem. Tego dnia rozdane zostały nagrody z trzech konkursów. Na dobry początek pani Lucyna Kramp nagrodziła wszystkich uczestników Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur”. A byli to: Julianna Białk, Karina Gaffke, Kamil Szymański, Błażej Borski, Jakub Angel, Michał Borchmann, Przemysław Bank, Marcin Elwart, Mateusz Budnik, Amelia Ceynowa, Aleksandra Grön, Anna Paszka, Anna Szymikowska, Weronika Lieske, Adrianna Ceynowa, Martyna Bank, Krzysztof Białk, Bartosz Blaszke, Laura Dominik i  Jakub Bobkowski.

Następnie pani Elżbieta Bradtke podziękowała wszystkim uczniom oszczędzającym w SKO, czyli Szkolnej Kasie Oszczędności. Każdy, kto dokonał chociażby jednej wpłaty na SKO, dostał upominek. Uczniowie, którzy najwięcej zaoszczędzili otrzymali natomiast wspaniałe prezenty.

Maja Dominik uczennica klasy II zajęła II miejsce w konkursie rysunkowym „Teatr Clowna Pinezki” otrzymując drobne nagrody rzeczowe i pamiątkowy dyplom. Inspiracją był spektakl pt: „Teatr Clowna Pinezki”, który obejrzały dzieci  w Gniewinie.

Ostatnie nagrody wręczyła pani Danuta Gojke – Szczypior, a były to nagrody za udział w konkursie plastycznym „Gazuś”. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce – Jakub Białk (I)

II miejsce – Marek Szczypior (I)

III miejsce – Błażej Borski (III)

W konkursie brali udział również: Małgorzata Hinc (III), Roksana Szymikowska (II), Maja Dominik (II) i Karina Galińska (I).

Wszystkim uczniom – szkolnym matematykom, plastykom i oszczędzającym – gratulujemy!

Czerwiec miesiącem nagród