17 czerwca 2013 18:26

PIKNIK RODZINNY

16 kwietnia w naszej szkole obchodziliśmy Święto Rodziny. Tego dnia gościliśmy naszych uczniów i ich rodziców, aby uczcić trzy święta: Dzień Matki, Dzień Dziecka oraz Dzień Ojca. Uradowała nas niezmiernie wysoka frekwencja – przybyli nie tylko rodzice i dzieci, ale także rodzeństwo, dziadkowie, znajomi. Przygotowaliśmy dla nich kilka atrakcji – wierszyki i piosenki dla rodziców w wykonaniu uczniów klas młodszych oraz Laury Dominik i Weroniki Szymikowskiej z klasy VI, dwa przedstawienia teatralne: „Wizyta bajek” i „Love story”, kawiarenka, kiełbaska z ogniska. Rodzice mogli też podziwiać zmagania maluchów podczas zawodów sportowych, a także obserwować rozgrywki Mistrzostw Szkoły w Piłce Nożnej, zorganizowanych przez panią Anię Górską.  W mistrzostwach wystartowały trzy drużyny złożone z uczniów klas  III – VI,    a klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:

Złoty medal: Laura Dominik, Celina Doppka, Paweł Dopke, Krzysztof Białk, Martyna Bank, Weronika Szymikowska, Magdalena Minga i Bartosz Blaszke (VI)

Srebrny medal: Adrian Maliński (III), Maciej Borchmann, Marcin Elwart, Mateusz Budnik, Dawid Gaffke (IV), Marcin Grön, Patryk Chojnacki i Mikołaj   Szczypior (V)

Brązowy medal: Dominika Dopke, Magdalena Dopke, Marek Tumanowicz, Filip Hinc (IV), Adrianna Ceynowa i Weronika Lieske (V).

Każdy gracz otrzymał pamiątkowy medal, każda drużyna dyplom, a zwycięzcy – puchar mistrzowski.

PIKNIK RODZINNY